Празници в Сърбия
Нова Година 2027 в Лесковац в х-л Бавка 3* - 3 нощ. - 31.12.26
Цени от €375.00 / 733.43 лв.
Нова година 2027 в Лесковац
хотел Bavka 3*
4 дни / 3 нощувки със закуски, 1 новогодишна вечеря с неограничени напитки, 1 празнична вечеря с неограничени напитки и DJ, 1 празнична вечеря с неограничени напитки и жива музика
Дата на отпътуване: 31.12.26
1 ден: София - Лесковац
Отпътуване от София – 7.00ч. от бул. Янко Сакъзов 9 (паметника Левски, срещу хотел Хаят). Пристигане в Лесковац. Настаняване в хотела. Свободно време. Новогодишна вечеря с богато меню, местни безалкохолни и алкохолни напитки - без лимит, жива музика в ресторанта на хотела.
ЧЕСТИТА НОВА 2027 ГОДИНА!
Нощувка.
2 ден: Лесковац
Закуска. Разходка в град Лесковац - разположен в Лесковската котловина. През града преминава река Ветерница. Според местна легенда в подножието на хълма в близост до днешния град е имало езеро, което пресъхнало и на същото място поникнало лесково дърво. Оттам произлязло и името на града - Лесковац. Днес градът е известен с фестивала Рощилиада, фестивал на сръбската скара. Връщане в хотела. Свободно време за почивка.
РЕПРИЗ: Празнична вечеря с богато меню, местни безалкохолни и алкохолни напитки - без лимит и DJ в ресторанта на хотела.
Нощувка.
3 ден: Лесковац - Ниш
Закуска. Екскурзия срещу допълнително заплащане до град Ниш - третият по големина град в Сърбия, разположен по поречието на река Нишава, само на 160 км. от София. Пешеходна разходка в центъра на града - площадът на Освобождението с Паметникът на освободителите на града построен 1936 г, Нишката крепостта от 18 век и др. Връщане в хотела. Свободно време.
Празнична вечеря с богато меню, местни безалкохолни и алкохолни напитки - без лимит и жива музика в ресторанта на хотела.
4 ден: Лесковац - София
Закуска. Отпътуване за България. Пристигане в София на бул. Янко Сакъзов 9 (паметника Левски, срещу хотел Хаят) привечер.
Минимален брой туристи за осъществяване на екскурзията: 40 туриста.
Крайният срок за уведомяване, в случай че минималният брой туристи за осъществяване на организираното пътуване не е набран, е както следва: 7 дни започване на изпълнението на тур. пакет
Начин на плащане: депозит – 30 % от пакетната цена; доплащане - 15 дни преди датата на отпътуване.
Срокове за анулации и неустойки:
- За резервации направени по тарифи РАННИ ЗАПИСВАНИЯ за всички видове програми – 95 % от внесеният депозит.
- За автобусни програми по редовни цени:
- От деня, следващ деня на записването до 60-тия ден преди датата на заминаване – 10% от основната цена на пътуването на турист.
- От 59-тия ден до 10-тия ден преди датата на заминаване – 30% от основната цена на пътуването на турист.
- От 9-тия ден до 1-вия ден преди датата на заминаване – 100% от основната цена на пътуването на турист.
- За празнични оферти (Великден, Майски празници, Коледа, Нова година и др.) по редовни цени:
- От деня, следващ деня на записването до 91-тия ден преди датата на заминаване – такса резервация 39.11 лв. / €20 на турист, освен случаите когато има издаден самолет билет. Тогава важат условията на превозвача.
- От 90 до 60 дни преди датата на заминаване – 30% от основната цена на пътуването на турист.
- От 59 до 31 дни преди датата на заминаване – 50% от основната цена на пътуването на турист.
- От 30 до 1-вия ден преди датата на заминаване – 100% от основната цена на пътуването на турист.
- За всяка промяна относно резервация след първоначалното записване за всички видове туристически пакети с изключение когато има издаден самолет билет (тогава важат условията на превозвача) се удържа такса в размер на 39.11 лв. / €20.
Необходими документи и условия на пътуване: валидна лична карта (с изключение, на лична карта с безсрочна валидност, чиято дата на издаване е преди повече от 10 г.) или международен паспорт с мин. 6 месеца валидност от крайната дата на пътуването за български граждани. За деца до 18 г: международен паспорт, нотариално заверена декларация от непътуващия/те родител/и – оригинал и копие, копие от акта за раждане, копие от страницата със снимката в паспорта. При несъвпадащи фамилии на децата и родители, пред граничните власти се представят, освен международните паспорти и акт за раждане на децата, както и копие от него. Офертата не е подходяща за лица с ограничена подвижност. Няма паспортни, визови, медицински и здравни изисквания, свързани с пътуването.
Забележка:
Туроператорът предоставя възможност за сключване на допълнителна застраховка “Отмяна на пътуване” съгласно Закона за туризма, покриваща разходите за анулиране на пътуването, за съкращаване и прекъсване на пътуването, поради здравословни причини на пътуващия, негови близки и др., съгласно условията и тарифите на застрахователната компания. Повече информация в офиса на агенцията. Туроператорът не възстановява сумата по застраховката при неосъществяване на екскурзиятa.
Туроператорът предоставя възможност за сключване на мед. застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" на по - висока застрахователна премия, както и доброволна застраховка за покриване на разходите за съдействие, включително репатриране на пътуващия в случай на злополука, болест или смърт, стоматологични услуги, загуба на багаж и други според изискванията и тарифите на съответната застрахователна компания. Повече информация в офиса на агенцията. Туроператорът не възстановява сумата по застраховката при неосъществяване на екскурзиятa.
Туроператорът НЕ носи отговорност при промяна на музейните такси и работното време на музеите. Посочените такси са съгласно информацията, поместена в сайтовете на посочените туристически обекти. Възможно е да настъпят промени.
Туроператорът си запазва правото на промени в последователността на изпълнение на програмата по независещи от него причини и не носи отговорност за туристи, недопуснати от съответните гранични власти.